Mały Apostoł

Mały Apostoł, ochrzczony przez dzieci charakterystyczną nazwą „Gang Jezusa”, to pallotyńska wspólnota dzieci i młodzieży, która pod patronatem Królowej Apostołów i św. Wincentego Pallottiego, chce ożywiać wiarę i rozpalać miłość Boga i bliźniego w parafii, w rodzinach i w środowisku szkolnym na wszelkie możliwe sposoby (modlitwa, akcje na rzecz potrzebujących, przedstawienia, wystawy, konkursy, wspólne rekolekcje itd.)

Don Vincezno powtarzał, że kto z Bogiem zawsze ma się dobrze, dlatego wszystkich pragnących mieć się coraz lepiej i być bliżej Jezusa i Maryi serdecznie zapraszamy na spotkania „Gangu Jezusa” w środy o godz. 17.00. Opiekę nad wspólnotą sprawuje s. Katarzyna Gruca, pallotynka, katechizująca w Szkole Podstawowej Nr 21 i w Przedszkolu Parafialnym. Duszpasterzem wspólnoty jest Ks. Proboszcz.

Mały Apostoł