25 czerwca 2026
????♂️☀️ Sobota, 20 czerwca: piękna pogoda i piękna przygoda! Nasi ministranci, lektorzy oraz sympatycy Służby Liturgicznej wybrali się na rowerowy wypad na trasie Reda - Puck - Reda. Razem z dojazdami pokonaliśmy około 55 kilometrów! Był czas na aktywność, zdrową rywalizację i trochę rowerowych wyścigów, ale także na odpoczynek. Nie zabrakło wizyty w McDonald's, przerwy na lody oraz wielu rozmów i wspólnego śmiechu. Cieszy szczególnie to, że mogliśmy spędzić ten dzień razem, z dala od telefonów, gier i ekranów, a blisko natury, ruchu i dobrego towarzystwa. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, bezpieczną jazdę, świetną atmosferę i wspólnie spędzony czas! Już zapraszamy na kolejny wyjazd! ????♀️????????