Niedziela, 21 czerwca.
Podczas Mszy Świętej o godz. 11.00 gościliśmy w naszej parafii księży neoprezbiterów: ks. Roberta Szczepkowskiego oraz ks. Wiesława Formelę. Celebrując Najświętszą Ofiarę, udzielili oni wiernym specjalnego błogosławieństwa papieskiego.
Była to również okazja do złożenia życzeń naszemu Księdzu Proboszczowi z okazji 23. rocznicy święceń kapłańskich. Dziękujemy za wierną posługę, modlitwę i codzienną troskę o naszą rodzinę parafialną.
Wszystkim Kapłanom życzymy obfitości Bożych łask, darów Ducha Świętego, opieki Matki Najświętszej oraz wielu sił i radości w pełnieniu kapłańskiej misji.
Fotorelacja: Joanna Zalesińska.