Realizacja

8 listopada została podpisana umowa z firmą Firma Budowlano-Konserwatorska Budkon Rafał Socha na wykonanie zadania pn. „Termomodernizacja oraz montaż baterii solarnych na potrzeby c.w. – budynku kościoła i plebanii w Gdańsku ul. Franciszka Rogaczewskiego 55, w ramach projektu pn. „Kompleksowa modernizacja energetyczna budynków mieszkalnych i użytkowych zlokalizowanych na terenie Gminy Miasta Gdańska - w latach 2017-2020” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 Poddziałanie 10.01.01. Efektywność energetyczna - mechanizm ZIT - wsparcie dotacyjne”. Celem bezpośrednim niniejszego przedsięwzięcia będzie energomodernizacja budynku Kościoła w celu ograniczenia zapotrzebowania na energię cieplną i elektryczną. Prace są realizowane zgodnie z harmonogramem.

141 0.19187712669373