Domowy Kościół

Domowy Kościół to rodzinna gałąź Ruchu Światło – Życie. W skład małej wspólnoty, tzw. „kręgu” wchodzi 4-6 małżeństw, które raz w miesiącu, w dogodnym dla siebie, ustalonym terminie, gromadzą się na wspólnej modlitwie, dzieleniu się Słowem Bożym i życiowym doświadczeniem. Czas pomiędzy spotkaniami wypełniony jest osobistym dążeniem do świętości w modlitwie indywidualnej, małżeńskiej i rodzinnej, a także poprzez podejmowane zobowiązania. W naszej parafii działają trzy Kręgi.

Informacje o spotkaniach uzyskać można u opiekunów wspólnoty, ks. Błażeja Kwiatkowskiego oraz ks. Łukasza Zakrzewskiego.

143 0.22895479202271